Töötajad

Tahkuranna LAK kollektiiv ja konsultatsiooniajad

Anu Alloja   

klassiõpetaja, käsitöö                                              N 13.15-15.00 (koolis, Stuudiumis)

 

Lea Anniko   

õppejuht, klassiõpetaja, kooli raamatukogu            E 13.15-14.00 (koolis, Stuudiumis)

 

Terje Eesnurm

klassiõpetaja, kunst, vene keel                                 T 14.00-15.00 (koolis, Stuudiumis)

 

Sirje Hein

lasteaia üldruumide koristaja

 

Liina Joonsaar                                                         See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

kokk

 

Tiina Krause                                                             E 14.15-15.00 (koolis, Stuudiumis)

logopeed                                                                   N 11.00-12.00 (lasteaias, Stuudiumis)

 

Enn Kübar 

töö- ja tehnoloogiakasvatus                                     R 11.15-12.00 (koolis, Stuudiumis)

 

Teevi Leppik

lasteaiaõpetaja abi                                                   Rannakarbid

 

Piret Linnumäe

lasteaiaõpetaja                                                         Rannakarbid

 

Erna Lääne

kooli üldruumide koristaja

 

Maike Lääne

lasteaiaõpetaja                                                      Rannakarbid

 

Marii Lääne

koka-abi

 

Kadri Madissoo   

kehaline kasvatus                                                     E 12.00-13.00 (koolis, Stuudiumis)

 

Ulrika Perelman

muusikaõpetus lasteaias ja koolis                           E 13.15-15.00 (koolis, Stuudiumis)

 

Anželika Pilden

lasteaiaõpetaja                                                        Päikesekiired

 

Kristi Randmaa

klassiõpetaja

inglise keel                                                                T 12.20-13.05 (koolis, Stuudiumis)

 

Külli Schenk

lasteaiaõpetaja abi                                                   Päikesekiired

 

Krista Saarse

ajalugu, ühiskonnaõpetus                                         N 12.15-13.00 (koolis, Stuudiumis)

 

Teele Tõnisson                                                          E,T,K,N (koolis, Stuudiumis)

huvijuht, pikapäevarühm                                         See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.   

 

Ivar Vill

majahoidja

 

Kerli Õismets                                                             T 8.30-16.00 (koolis)

direktor, andmekaitsetöötaja koolis                           E 8.30-13.30   (lasteaias)   

                                                                                   K 09.00-14.00

                                                                                  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.                                           

Signe Ööpik

lasteaiaõpetaja, andmekaitsetöötaja lasteaias          Päikesekiired